+

Pliki Cookies

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.  pokaż więcej

GARAŻ

Wypożyczalnia samochodów impakt cars oferuje wynajem samochodów osobowych, sportowych, luksusowych, dostawczych, z automatyczną skrzynią biegów oraz elektrycznych. Zapewniamy szybką i prostą realizację. Szybko, tanio i lokalnie.

Zajrzyj do garażu i poznaj flotę naszych aut!

Icons Bolt
Mustang GT
Mercedes GLE 4.3 AMG
OD479zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
BMW 5 (G30)
OD299zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Mercedes E
OD249zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Toyota C-HR
OD169zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Lexus NX200t
OD199zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
BMW X1
OD199zł
Więcej

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią biegów Poznań

Wypożyczalnia aut Poznań dba o swoich wszystkich klientów dlatego nie zwracamy uwagi na to, czy wypożyczenie auta będzie krótkoterminowe, czy też długoterminowe. Ty zawsze w naszym pojeździe masz czuć komfort jazdy oraz bezpieczeństwo podróży. Z tego też powodu jako doświadczeni znawcy wiemy, że istnieją zwolennicy samochodów posiadających manualne skrzynie biegów oraz i tych wyposażonych w automatyczną. Dlatego też przygotowując naszą szeroką ofertę aut do wypożyczenia, nie mogliśmy zapomnieć o zwolennikach automatu. Wiemy, że kryje się za tym wiele plusów choćby możliwość skoncentrowania się na jeździe w 100% ponieważ przez brak możliwości zmiany biegów, kierowca nie musi zaprzątać sobie tym głowy a jego jakość jazdy staje się o wiele wyższa. Dodatkowo zrzucamy z naszego kierowcy stresy związane z ruszaniem pod górkę ponieważ nie dość, że samochód z automatyczną skrzynią biegów posiada jedynie pedał gazu oraz hamulec, to puszczenie nogi z tego ostatniego sprawia, że auto zaczyna samodzielnie ruszać do przodu. Taki mechanizm to gwarancja, że nie doprowadzimy do stłuczki z pojazdem stojącym za nami. Samochody z automatyczną skrzynią biegów wynajem Poznań to przede wszystkim wygoda jazdy, na którą zasługuje każdy kierowca. Wynajęcie samochodu staje się coraz częstszym sposobem komunikacji, która na szczęście przestaje kojarzyć się jedynie z wysokimi cenami. Ta forma stała się nie tylko popularna wśród mieszkańców naszego pięknego miasta, ale i osób spoza, które przyjechały tu w celach turystycznych. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania co do rodzaju samochodu mogą być różne tak jak i cel jego wynajmu, ale zaufaj nam, jesteś w dobrych rękach.

Każdy z naszych klientów lubi coś innego. Jedni wolą skorzystać z samochodu z kierowcą, inni ufają jedynie swoim umiejętnością, a jeszcze kolejni po prostu wybierają automaty. Ponieważ więc szanujemy indywidualne potrzeby każdej, zgłaszającej się do nas osoby, powstała również wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią biegów Poznań Prowadząc wypożyczalnię automatów, gwarantujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które nie zawiodą nikogo ani w ruchu ulicznym, który dla wielu osób jest miejscem stresującym i wymagającym wyjątkowego poczucia bezpieczeństwa, ani w trasie, kiedy nie każdy zmiennik dobrze czuje się za nieswoim kółkiem. Wypożyczalnia aut luksusowych Poznań to bowiem najlepszy adres, który możesz wybrać, szukając rozwiązania stworzonego z myślą o Twoich potrzebach. Tutaj nie zawiedzie Cię żaden element motoryzacyjnej układanki, która dopasuje się do zadania, które przed nami postawisz. Sprawdź więc naszą ofertę i przekonaj się, że najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu!