+

Pliki Cookies

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.  pokaż więcej

GARAŻ

Wypożyczalnia samochodów impakt cars oferuje wynajem samochodów osobowych, sportowych, luksusowych, dostawczych, z automatyczną skrzynią biegów oraz elektrycznych. Zapewniamy szybką i prostą realizację. Szybko, tanio i lokalnie.

Zajrzyj do garażu i poznaj flotę naszych aut!

Icons Bolt
Mustang GT
Citroen Nemo
OD89zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Peugeot Boxer
OD219zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Peugeot Boxer Long
OD239zł
Więcej

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań

No dobrze, mamy auta luksusowe, sportowe oraz ekonomiczne, a co z dostawczymi? Nasza wypożyczalnia samochodów nie zapomniała o osobach prywatnych jak i firmach, które potrzebują także i tych większych pojazdów. Przeprowadzasz się i potrzebujesz przewieźć swoje meble do nowego miejsca, ale nie posiadasz pojazdu, którym mógłbyś to zrobić, znajomi również nie potrafią Ci pomóc, a Twoje zaufanie do firm przeprowadzkowych jest zerowe? Zrób to sam! Wypożyczalnia busów Poznań sprawi, że Twoja przeprowadzka przebiegnie w miłej i bezproblemowej atmosferze. Będąc właścicielem nowopowstałej firmy, rozumiemy, że nie chcesz na te chwile decydować się na leasing, kredyt samochodowy bądź inne zobowiązania gotówkowe. Dlatego też możesz skorzystać z naszej oferty. Wynajem aut dostawczych tanio Poznań sprawi, że Twoje koszty nie będą wcale takie duże, a zyskasz dzięki takiemu rozwiązaniu na pewno rzesze zadowolonych klientów. Wiemy jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa czas oraz finanse, dlatego też dbamy o to aby nasze samochody były zawsze sprawne technicznie tak abyś po ich wynajęciu mógł cieszyć się jakością oraz komfortem jazdy, bez stresu, że nie dokończysz zlecenia bądź prywatnej potrzeby przewiezienia większego ładunku z punktu A do punktu B. Wszystkie samochody dostawcze zawierają wszelkie niezbędne pakiety ubezpieczeń a ich jakość wyposażenia sprawi każdemu dziką radość. Dodatkowo oferowane przez nas konkurencyjne ceny udowodnią Ci, że to naprawdę się opłaci! Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi.

Rozwijając naszą ofertę wynajmu samochodów Poznań, nie mogliśmy zapomnieć o użytkownikach dużych pojazdów. O ile bowiem auta sportowe oszałamiają szybkością, samochody ekonomiczne zachwycają praktycznością, a limuzyny robią wrażenie, auta dostawcze po prostu dla nas pracują. Dlatego wynajem samochodów dostawczych Poznań jest najlepszych rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, którzy np. muszą przewieźć coś większego, niż zakupy, ale również to dobra propozycja dla firm, które nadal chcą się prężnie rozwijać, nie kupując jednak floty na własność. Dzięki rozwiązaniom, jakie oferujemy, przedsiębiorcy osiągają bowiem zadowalające wyniki produkcyjne, z jednoczesnym minimalizowaniem nakładów finansowych, które generowałyby leasingi, kredyty czy wydatki gotówkowe. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań dba bowiem o wydajność, rozmach i efektywność działania swoich współpracowników. Dlatego oferowane tu pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, mają pełen pakiet ubezpieczeniowy i bogate wyposażenie.