+

Pliki Cookies

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.  pokaż więcej

GARAŻ

Wypożyczalnia samochodów impakt cars oferuje wynajem samochodów osobowych, sportowych, luksusowych, dostawczych, z automatyczną skrzynią biegów oraz elektrycznych. Zapewniamy szybką i prostą realizację. Szybko, tanio i lokalnie.

Zajrzyj do garażu i poznaj flotę naszych aut!

Icons Bolt
Mustang GT
Mercedes GLE 4.3 AMG
OD479zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Ford Focus RS
OD199zł
Więcej

Wypożyczalnia samochodów sportowych Poznań

Każdy z nas lubi poczuć dreszczyk emocji szybkiej jazdy, ale nie wszyscy mamy codziennie taką możliwość. Wypożyczalnia samochodów sportowych Poznań spełnia marzenia i dlatego też nasz dział sportowych aut jest ciągle przez nas dopieszczany. Nie ukrywamy, że jest to nasza ulubiona sekcja, z której najczęściej korzystają nasi klienci. Szybkość jazdy rozwijająca się w kila sekund, bezpieczeństwo, moc silnika oraz jego dźwięk, komfort, bogate wyposażenie oraz wygoda – to wszystko zapewnią Ci nasze sportowe pojazdy. Oczekujesz od samochodu czegoś więcej? Wynajem aut sportowych Poznań jest w stanie spełnić każdą Twoja zachciankę. Umówmy się, na co dzień auto spełnia nasze podstawowe potrzeby, przejazd do pracy, szkoły, spotkanie biznesowe bądź towarzyskie, ale życie polega też na czymś więcej. Każdy z nas lubi przeżyć coś ekscytującego, dostarczyć sobie sporej dawki adrenaliny. Ten kto jest miłośnikiem oraz zapaleńcem motoryzacji, wie jakie uczucia towarzyszą mu, kiedy dociska pedał gazu do końca, a cudowna melodia wyłaniająca się spod maski, przeszywa jego całe ciało. Chcesz poczuć to samo? Wypożycz nasze sportowe auto na tyle na ile chcesz i spraw sobie ogromną radość nawet z krótkiego przejazdu. Nasze oczy skierowane są tylko na te marki, które naprawdę zasługują na uwagę, dlatego możesz mieć pewność, że u nas dostaniesz to co najlepsze. Radość naszego klienta to przede wszystkim nasze zadowolenie, a korzyść dla obu stron. Chcemy abyś czuł się u nas wyjątkowo dlatego poza luksusową i bogatą ofertą samochodów sportowych, oferujemy Ci profesjonalną obsługę, która swoje bogate doświadczenie, zdobywała przez długie lata wielkiego uczucia do motoryzacji.

Jeśli od samochodu, którym jeździsz, oczekujesz również dreszczyku emocji, wypożyczalnia samochodów sportowych Poznań umożliwi Ci poznanie wszystkich uczuć, które towarzyszą jeździe najszybszymi pojazdami. Rozumiemy bowiem, że w niektórych przypadkach, gdy pasja do motoryzacji skupia się na atrakcyjnych i ekskluzywnych markach samochodów sportowych, nie sposób nie wykorzystać każdej możliwości na poczucie sportowego charakteru jazdy bez zobowiązań. Dlatego wypożyczalnia BMW Poznań nie zapomniała również o miłośnikach szybkości. Wynajem Mercedes Poznań to dla nas czysta przyjemność, którą z pełną premedytacją możemy się z Tobą podzielić. Oferta samochodów sportowych to bowiem nasze oczko w głowie, które pieczołowicie rozwijamy, dla obopólnej korzyści, niepohamowanych możliwości i przyjemności jazdy. Z nami i przy pomocy naszych samochodów sportowych zrobisz wrażenie na każdym! Musisz tylko dać się porwać naszej ofercie wypożyczalni samochodów sportowych i ruszyć przed siebie z dzikim piskiem opon.