+

Pliki Cookies

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.  pokaż więcej

Mercedes GLE 4.3 AMG

INFORMACJE

Cena wynajmu netto za 1 miesiąc przy limicie 2000km z podstawowym zakresem ubezpieczenia

LICZBA MIESIĘCY WYNAJMU

  Liczba miesięcy: 1

  KAUCJA ZWROTNA

  2000PLN

  CENA

  14000PLN

  Wynajem długoterminowy Poznań

  Mercedes GLE 4.3 AMG

  Najtaniej wynajem samochodu Poznań zrealizujesz decydując się na wynajem długoterminowy. Taką opcję proponujemy nie tylko firmom, ale również użytkownikom prywatnym. Rozumiemy bowiem, że możesz potrzebować sprawnego i najwyższej jakości samochodu, a niekoniecznie chcesz go kupić na własność.

  Długoterminowy wynajem samochodów Poznań, opiera się bowiem u nas na przejrzystej i dobrze skonstruowanej umowie, która zagwarantuje Ci skorzystanie z wysokiej jakości usługi bez kruczków napisanych drobnym drukiem. W naszej wypożyczalni samochodów Poznań liczy się bowiem zaufanie, przejrzystość umów oraz obopólne zadowolenie ze współpracy.

  Dlatego wynajem długoterminowy Poznań trwa od 1 roku do 5 lat i jest najlepszą alternatywą dla popularnego leasingu, kredytu lub zakupu za gotówkę. Opłacając ustalony, niewielki abonament miesięczny, możesz realizować swoje prywatne plany lub rozwijać strategię firmy, bez obciążenia jej spłatą rat kredytowych czy nagłym upłynnieniem pokaźnej sumy gotówki.

  Co najważniejsze, opłata abonamentowa w naszej wypożyczalni aut Poznań jest niewielkim wydatkiem, a umożliwia w pewnym stopniu nabycia samochodu bez wkładu własnego, minimalnej wpłaty czy innych wymagań stawianych przez firmy leasingowe i kredytowe.

  Długotrwały najem samochodów Poznań nie potrzebuje też wpłat wstępnych, umożliwia uzyskanie dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych, kompletu opon sezonowych czy auta zastępczego w cenie usługi. Ponadto wynajem aut nie wymaga, a wręcz umożliwia, negocjację wykupienia używanego samochodu na własność. Jesteśmy bowiem otwarci na propozycje naszych klientów i chcemy ułatwić ich wszystkie działania.

  Ponadto zawsze rozumiemy Twoją sytuację i umożliwiamy Ci dokładnie dopasować sposób działania do aktualnych potrzeb. Wypożyczalnia samochodów Poznań umożliwia bowiem rezygnację z umowy długoterminowej lub jej zmianę, np. w przy wymianie aktualnie użytkowanego auta na inny model. Obok tak dopasowanej oferty nie możesz przejść obojętnie.

  Garaż

  Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych i sportowych Poznań zadba o Twój komfort jazdy, zapewni szybką realizację planów i zagwarantuje Ci bezpieczeństwo oraz najwyższe doznania motoryzacyjne.

  Zajrzyj do garażu i poznaj flotę naszych aut!

  Icons Bolt
  Mustang GT
  Mercedes GLE 4.3 AMG
  OD479zł
  Więcej
  Icons Bolt
  Mustang GT
  BMW 5 (G30)
  OD299zł
  Więcej
  Icons Bolt
  Mustang GT
  Mercedes E
  OD249zł
  Więcej
  Icons Bolt
  Mustang GT
  Toyota C-HR
  OD169zł
  Więcej