+

Pliki Cookies

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.  pokaż więcej

Wynajem z oc sprawcy

Poznań wypożyczalnia aut jest miejscem, z którym warto współpracować na wielu płaszczyznach. Niezależnie, czy potrzebujesz samochodu na lata, czy na chwilę, jesteśmy elastyczną ekipą miłośników motoryzacji i najtrafniejszych rozwiązań.

Wynajem z oc sprawcy

Poznań wypożyczalnia aut jest miejscem, z którym warto współpracować na wielu płaszczyznach. Niezależnie, czy potrzebujesz samochodu na lata, czy na chwilę, jesteśmy elastyczną ekipą miłośników motoryzacji i najtrafniejszych rozwiązań.

Jeśli więc ktoś uszkodził Ci samochód podczas kolizji drogowej, nie musisz się martwić. Rozumiemy Twój stres i maksymalnie go wyciszamy ofertą wynajmy samochodu z OC sprawcy. Wszystkie koszty będą potrącone z ubezpieczenia, a Ty bez stresu poczekasz na kolejne kroki sprawy. Oczekiwanie na termin naprawy, na kosztorys czy zamawianie niezbędnych części trwa przecież w nieskończoność, a Ty nie możesz sobie pozwolić na czekanie.

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość wynajęcia, w wypożyczalni samochodów Poznań, auta w takiej samej klasie, w jakiej był Twój uszkodzony pojazd. Jeśli więc poruszałeś się samochodem luksusowym, współpracując z wypożyczalnią aut Poznań, nie zostaniesz zmuszony do jazdy miejskim modelem z niższej półki cenowej.

Jest to wyjątkowe rozwiązanie, szczególnie że oferta wynajmu samochodu Poznań jest całkowicie bezgotówkowa. Dodatkowo, rozumiejąc stres wywołany samym zdarzeniem, wszystkie formalności załatwiamy w Twoim imieniu.

Jeśli więc poznasz nazwę zakładu ubezpieczeń sprawcy kolizji i numer szkody, a także uzyskasz skany oświadczenia o kolizji i dowodu rejestracyjnego Twojego uszkodzonego samochodu, podstawimy w ustalone z Tobą miejsce, najlepszy model, na jaki zasługujesz!

Skontaktuj się wiec z nami, złóż oświadczenie i skorzystaj z bezpłatnego samochodu zastępczego do momentu otrzymania własnego auta.

Co najważniejsze, pamiętaj, że Impakt to również wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań i takie też auto możemy Ci użyczyć. W rozwiązaniu krótko i długoterminowym zrealizujesz wszystkie swoje plany, niezależnie czy dotyczą życia prywatnego czy szeroko zakrojonych działań firmowych. Wynajem samochodów Poznań jest bowiem miejscem, w którym jesteś skazany na sukces. Skorzystaj z tego!

Garaż

Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych i sportowych Poznań zadba o Twój komfort jazdy, zapewni szybką realizację planów i zagwarantuje Ci bezpieczeństwo oraz najwyższe doznania motoryzacyjne.

Zajrzyj do garażu i poznaj flotę naszych aut!

Icons Bolt
Mustang GT
Mercedes GLE 4.3 AMG
OD479zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
BMW 5 (G30)
OD299zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Mercedes E
OD249zł
Więcej
Icons Bolt
Mustang GT
Toyota C-HR
OD169zł
Więcej

Wynajem aut Poznań

Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych, dzięki czemu nie musisz się martwić, że będziemy kolejną firmą, która zawiedzie Twoje oczekiwania. My jesteśmy jak sprawnie działająca maszyna. Wypożyczalnia aut Poznań wprowadza w życie wszystkie rozwiązania, które pozwalają tworzyć coś wielkiego i czuć się wyjątkowo. Wynajem aut Poznań dostarcza bowiem niezawodne i sprawdzone rozwiązania, zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców, którzy powinni korzystać tylko z niezwykle korzystnych rozwiązań. Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje przy tym zróżnicowaną flotę marek i klas samochodów osobowych, dostawczych, sportowych i luksusowych, które zarówno zwiększą możliwości produktywnego działania każdej firmy, jak i umożliwią wygodną i szybką realizację zadań prywatnych. Powierz więc swoje cele naszej niezawodnej firmie, a otoczymy Cię pełnym bezpieczeństwem, kompleksowym systemem rozwiązań i szeregiem korzyści, uzyskanych w konkurencyjnej stawce najmu, które zauważysz już po podpisaniu elastycznej i przejrzystej umowy.

Wynajem samochodów luksusowych Poznań

Planując nasze działania zawsze bierzemy pod uwagę komfort, jakość i praktyczność rozwiązań. Dlatego wypożyczalnia aut Poznań umożliwia również wynajem samochodów luksusowych, a także elektrycznych. Dzięki temu nie tylko idziemy z duchem czasu, ale również wprowadzamy możliwości, które szczególnie mogą spodobać się Tobie i naszemu otoczeniu. To bowiem rozwiązania stworzone przez pasjonatów motoryzacji i procedur niemal skrojonych na Twoją miarę. Dlatego wynajem samochodów luksusowych Poznań jest czystą przyjemnością nie tylko ze względu na luksus, jakiego dostarczają nasze auta, ale również efektywności oferty, z której teraz możesz skorzystać. Wybierz więc niezapomniane chwile, które pomożemy Ci wykreować i postaw na niebanalność sytuacji, ekskluzywność otoczenia i wygodę, która jest Ci u nas pisana. Zaufaj atrakcyjnym możliwością przez nas stworzonym, poczuj się bezpiecznie i w pełni usatysfakcjonowany. Wypożyczalnia samochodów luksusowych Poznań jest adresem, pod którym spełniają się Twoje motoryzacyjne marzenia.